Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Windows Security Master Virüsü Nasıl Silinir

375 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu zararlı yazılım bilgisayarımıza Girmiş olduğumuz zararlı sitelerden bulaşarak bilgisayarınızı açtığınızda bu zararlı yazılım aracı bilgisayarınızı tarama başlar görünüşte bu antivirüs yazılımı gibidir. Scan esnasında size sahte uyarılar yaparak sahte virüsler bularak sizin bu yazılımı fuul sürümünü almaya zorlarlar.

Bu yazılımlar birer sahte para dolandırıcılırdır. Böyle bilinmeyen sahte antivirüs yazılımlarına itibar etmeyiniz. Şimdi Gelelim Bu Windows Security Master Virüsü nasıl temizleriz.

1-Adım :

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle Kaldır  kısmına giriyorsunuz Burada bilinmeyen yüklenmiş yazılımları kaldırıyoruz.

2-Adım :

Bilgisayarımıza Malwarebyte programını indirip kuruyoruz. Bilgisayarımızı Yeniden Başlatıyoruz Güvenli Mod girmek için F8 tuşuna basarak Güvenli Mod ile açıyoruz. Bilgisayarımızı Anti Malwarebyte Programı ile taratıyoruz. “http://www.gezginler.net/indir/malwarebytes-anti-malware.html” adresinden indirin ve yükleyerek taratın. 

 

3-Adım :

Bilgisayarımızı Son olarak Birde ComboFix Uygulaması ile Taratarak Kötü Yazılımlar var ise Bunu Temizliyoruz. “http://www.gezginler.net/indir/combofix.html” adresinden telefona yükleyin ve indirerek kurunuz. Bu programlar ile bilgisayara bulaşan virüsleri temizlemiş olacaksınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın