Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Windows Defence Master Nasıl Kaldırılır

329 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı kurduğunuz ve bilgisayarınızı koruğunu sandığınız bu sahte antivirüs yazılımı ile bilgisayarlarınız aslında korumasız bir durumdadır. Bilgisayarınızı açtığınızda sahte bir tarama yaparak bir çok virüs bulur ve bunları silmek için sürüm yükseltmenizi ister bu istek tabiki bir ücret karşılığında olur. Böylece sizi kandırmak için bir para tuzağı hazırlamış olur.

Böyle Sahte antivirüs pr0gramlarına itibar etmeyiniz ve bilgisayarınızda varsa hemen kaldırınız. Unumtayın Sizden para istiyorsa bu bir para tuzağıdır.

Peki Bu programı bilgisayarımızdan Nasıl Temizlenir ?

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle Kaldır > Bu kısımda Windows Defence ile igili Programlar varsa kaldırınız. Birde burdaki yüklü programları iyi gözlemleyerek göze çarpan işe yaramayan programlar varsa bunları kaldırınız.

Bilgisayarınızı SpyHunter ile Taratınız Bu program Bilgisayarınızdaki Zararlı Girdileri ve Uygulamaları kaldıracaktır.

Daha Sonra Bilgisayarınıza MalwareByte Programını indiriniz. Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın ve f8 tuşlarına basarak güvenli mod açınız.

Bilgisayarınıza yüklediğiniz Malwarebyte Programı ile Taratarak Bilgisayarınızı Yeniden Başlatınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın