Sponsorlu Bağlantılar

Bu Uygulamaya Dikkat Facebook Profilime Kim Baktı !!

381 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan Facebook’da video ,resim yükleyerek arkadaşlarınızın yada takipçilerinizin görmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte Facebook app ile bir çok uygulama geliştiricileri uygulamaları ile Facebook kullanıcılarının kullanmasını sağlamakta. 

Facebook sosyal paylaşım sitesinde okey,oynayabilir çiftlik kurabilir bir çok uygulamayı oynayabilirsiniz. Konuyu fazla dağıtmaya gerek duymadan Başlıkta olduğu gibi bizim milletimiz biraz meraklıdır Facebook profilime kim baktı gibi bir çok merak uyandırabilir.

Bunun için Facebook’un böyle bir özelliği yoktur yani profilinize kim baktı gibi bir özelliği barındırmıyor bunun bilincinde olan bazı yazılım sahtekarları Facebook Profilime kim baktı diye 3 .parti yazılımlar yazarak sizi bununla dikkatinizi çekerek Facebook uygulamasını yüklemesini sağlamaktadırlar.

Siz bu uygulamayı yüklediğinizde kimlik bilgileriniz bunların eline geçerek gizlilik bilgilerinizi kontrol altına alabilirler.Şifreleriniz ve kimlik her an gidebilir. O yüzden Facebook’da Böyle programlara itibar etmeyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın