Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Windows bu sürücü yazılımının yayımcısını doğrulayamiyor Hatası

2.026 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda genelde format attık dan sonra veya yeni bir donanım eklendiğinde ” Windows bu sürücü yazılımının yayımcısını doğrulayamiyor ” hatasını veren bu Windows işletim sistemlerindeki bu hata Donanım Sürücülerinden kaynaklıdır.

Bilgisayarınıza yeni donanım için Ses kartı , ekran kartı vb. donanım eklediğinizde ve sürücülerin doğru yüklenmediğin de bu hata mesajı vermektedir.  Dikkat edeceğiniz bir konu bu donanımların onbord olup olmadığı bu donanımlar onbord ise Mainbord Cd uygun driverini yükleyin eğer intrnet indirdiğiniz driver bu hatayı veriyor ise siz yine bu sürücüyü yüklemeyi deneyiniz eğer olmuyor ise sürücüleri donanım ait üretici firmaların resmi web sitelerinden indireceğiniz driverleri ile bu hata mesajını kaldıra bilirsiniz.

Bilgisayarınıza doğru driver bulup indiremiyor iseniz üçüncü parti yazılımlara baş vurmak gerekir. Driverleri Düzgün bir şekilde Bulup Yükleyebileceğiniz üçüncü parti programı ise  Driver Genius programı kullanarak İşletim Sistemine uygun driverleri bularak Bilgisayarınıza kurunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın