Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] win32/offerboxbrowser virüsü nasıl silinir?

745 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza bu virüs bilgisayarınıza değişik yollardan bulaşır. Genelde bu yollar sıkça yapılan hatalardan bazıları , Nereden geldiğini bilmediğiniz e-postalar, Bilgisayarınıza yüklediğiniz Crackli dosyalar, kimlik doğrulaması olmayan deneme veya ücretsiz yazılımlar kaynaklı olarak bulaşırlar.

Bilgisayarınızın sistem dosyalarını ve tarayıcılarını etkileyerek bilgisayarınızda yavaşlamalar ve bilgisayarınızda devamlı pop-up reklamın açılmasına sebep olurlar.

Bilgisayarınızın AntiVirüs yazılımları da sık sık uyarı verir. Şimdi gelelim Bilgisayarımızı etkileyen bu Win32/OfferBoxBrowser virüsünü nasıl sileriz.

Bunun için Bilgisayarımıza Microsft Safety Scanner programı kurarak kaldırmayı deneyelim. Bu  program Microsoft tarafından ücretsiz olarak verilmekte ve sınırlı gün zarfında kullana bilirsiniz.

Her zaman Bilgisayarınızı Güvenli Mod ile taratmak da fayda vardır. Bilgisayarınızı İnternet bağlantılarını keserek Bilgisayarınızı güvenli mod açarak taratın. Bilgisayarınızı Güvenli Mod açmak için Yeniden başlatınız ve F8 tuşlarına sürekli basarak güvenli mod geçiş yapınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın