Sponsorlu Bağlantılar

websearch.allsearches.info arama motorunu kaldırma

205 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını gasb eden bu tarayıcı gasbı websearch.allsearches.info bilgisayarımıza AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bilgisayarımıza bu yönlendirme arama motorları indirdiğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak sizi tarayıcınızı her kullanmada bu arama motorlarına yönlendirirler ve zorla kullanmanızı sağlar bu durum zamanla can sıkıcı bir hal almaya başlar peki bu arama motoru websearch.allsearches.info nasıl kaldırabiliriz ?

Bunun için iki değişik yol izleyeceğiz manuel olarak ve program yolu ile aşağıdaki adımların hangisi kolayınıza giderse onu deneyebilirsiniz.

1-Adım ( Manuel ) ;

Bilgisayarımızın Registry kayıtlarını temizleyerek manuel olarak yapabiliriz bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen websearch.allsearches.info kaldırmak içinde kullana bilirsiniz.

2-Adım ( Program ) ;

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programı kuracağız bu program ile bilgisayarı taratma dan önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

 

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?

Bu program ile bilgisayarımızı tarattık dan sonra Bilgisayarımız yeniden başlayacaktır ve size silinen kayıtlar hakkında rapor verecektir.

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Bilgisayar yüklü Tarayıcıların Mozilla-Yandex-Explorer-Chrome tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

yukarıdaki örnek resimdeki gibi özellikler bölümüne girdiğinizde Hedef kısmında websearch.allsearches.info  uzantısını tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz daha sonra tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını google veya başka bir siteye ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın