Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] search.findeer.com arama motorunu kaldırma

215 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen   search.findeer.com arama motorunu bilgisayarımıza yükleyeceğimiz AdwCleaner programı yardımı veya manuel olarak temizleyeceğiz .   search.findeer.com arama motoru bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarınızı etkiler daha sonra sizi bu arama motorunu kullanmaya zorlar.

Şimdi gelelim   search.findeer.com nasıl silebiliriz ? bunun için iki değişik yol izleyeceğiz hangisi kolayınızı giderse bununla ilgili olarak adımları izleyebilirsiniz.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın Registry ( Kayıt Defterini ) manuel olarak bu arama motorunu bularak sileceğiz . Bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen   search.findeer.com yönlendirme sayfası içinde uygulayabiliriz.

2-Adım ;

Konu başında dediğimiz gibi Bilgisayarımıza AdwCleaner programını yükleyip bu program ile taratacağız. Bu program ile taratma işlemini başlamadan önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanlır ?


Bilgisayarımızı AdwCleaner programı ile tarattık dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır , Daha sonra size bir rapor halinde hangi verilerin silindiği hakkında bilgi verecektir.

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarda yüklü olan mozilla-explorer-yandex-chrome gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Tarayıcıların özellikler bölümüne girdik den sonra hedef kısmında bulunan    search.findeer.com uzantısını sileceğiz bunu tüm tarayıcılarda uyguluyoruz son olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandırıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın