Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] webgezgini nasıl silinir?

242 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu arama motorlarını bilgisayarımıza indireceğimiz AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce biraz ön bilgi vermek istiyorum. Bu arama motorları bilgisayarımıza deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarımızı etkiler ve tarayıcılarımızı her kullandığımızda sizi bu arama motorlarını kullanmaya zorlarlar.

Şimdi Gelelim bu arama motorlarını nasıl kaldırırız ?

1-Adım :

Daha önceden Aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen  WebGezgini içinde uyarlayabilirsiniz. Uygulama metot aynıdır sadece sizin yapmanız gereken aramasayfam yerine  WebGezgini yazmanız olacaktır.

2-Adım :

Konu başında değindiğimiz gibi Bilgisayarımıza AdwCleaner programını kaldırmaya ;

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımıza AdwCleaner ile bir tarama yapacağız . Bu işleme başlamadan önce diğer çalışan uygulamaları kapatmakta fayda vardır.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra webgezgini ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek siliyoruz.

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarda yüklü Mozilla-Yandex-Chrome-EXplorer tarayıcıların Özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Özellikler bölümüne girdik den sonra Örnek resimde olduğu gibi http://www.webgezgini uzantısını siliyoruz. Bunu üm tarayıcılarda uygulayacağız . Unutmayınız… Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfalarını Google yada Bir başka siteye ayarlayınız. Kolay Gelsin…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın