Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Spam Mail Virüsü Nedir ve Nasıl temizlenir?

1.076 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter virüsü son zamanlarda aktif halde bulunan bu virüs birinin hesabına bulaştığında o kişi adına başka twitter kullanıcılarına spam mail atmaya başlar , Bu spam Mail içeriğinde Aman Tanrım Şuna bir gibi içerik ve bunun içinde ise bir link bulunmaktadır. Böyle linkli ve anlamsız gelen mailleri itibar etmeyin ve bu linkleri açmayınız.

Bu virüsler Direk Mesaj ile bulaşırlar Genellikle kullanıcıların dikkatini çekmek için dikkat çekici mesajlar gelir sizde bu gelen mailleri açtık dan sonra linki açtıysanız bu virüs size de bulaşmış olur ve sizde spam mail yayıcı olarak gözükürsünüz.

Twitter virüs nasıl temizlenir ?

Twitter Kullanıcı Hesabınızın şifresini Değiştirin .

Direk Mesajlarda böyle Spam Mail varsa bunları siliniz.

Daha Sonra bilgisayarınızı “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html”  Programı indirip bununla Zararlı girdileri Taratarak Siliniz

 Bilgisayarınızı Güvenli Mod Açarak Önceden kuracağınız “http://www.gezginler.net/indir/malwarebytes-anti-malware.html” programı indirip kurunuz. 

yukarıda verdiğim kısa bilgiler dahilinde twitter virüsü silme yolunu göstermeye çalıştık, twitter virüsü nasıl silinir konusunda sizlerinde yorumlar bölümünden sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın