Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Systrk.net Pop-Up Sayfasını Nasıl Temizlenir?

408 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu pop-up açılır pencere Reklam sayfası  Systrk.net bilgisayarımızdan AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce biraz ön bilgi vermek istiyorum.  Systrk.net bilgisayarımızın tarayıcılarına deneme yada ücretsiz olarak yüklediğimiz programlar ile bulaşır bu programlar ile bulaşarak tarayıcımızı etkiler ve siz tarayıcıları kullandıkça bu pop-up sayfaları tarayıcılarınıza musallat olur.

Şimdi Gelelim bu tarayıcılar daki gaspı nasıl kaldıra biliriz. bunun için iki değişik yol izleyeceğiz .

1-Adım ;

Bilgisayarımıza bulaşan  Systrk.net açılır pencere sayfasını Registry kayıtlarını manuel temizleme ile kurtulabiliriz. Bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen  Systrk.net  sayfası içinde uygulayabiliriz. Uygulama Metod aynıdır.

 

2-Adım : 

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner Programı indirip kuracağız ve bu program ile tarama yapacağız. Bu program ile tarama yapar iken diğer çalışan programları kapatmanız da fayda vardır.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?

AdwCleaner Programından sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar hakkında rapor olarak bilgi verecektir.

adw

 

Bilgisayar yeniden başladık dan sonra Bilgisayarda yüklü olan Mozilla-Explorer-Yandex-Chrome gibi tarayıcıların Özellikler bölümüne teker teker gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Tarayıcıların Özellikler bölümüne girdik’den sonra Hedef kısmında http:// www.Systrk. net uzantıları sileceğiz. Bunu tüm tarayıcılarda uygulamamız gerekmektedir. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa Ayarlarını Google yada bir başka siteyi ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın