Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} steam_api.dll Hatası

5.439 views
Sponsorlu Bağlantılar

steam_api.dll nedir? Bu dosya Windows işletim sistemi oluşturulmuş , Popcap Games için uygulama dosyasıdır. bu dosya eksik veya silinmiş olduğunda steam_api.dll hatası verir.

steam_api.dll sorunu çözümü için dll dosyasını internet üzerinden indirip bilgisayar system32 klasörünü içine atmak gerekiyor. Bu dosya bilgisayarın işletim sistemine göre Windows 10 , Windows 8 , Windows 7 , Windows Vista , Windows Xp göre ve bu işletim sistemin bit yapısına göre indirilmelidir.

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?steam_api” link üzerinden steam_api.dll indir ve bu dosyayı aşağıdaki bilgisayarın internet yapısına göre aşağıdaki gibi klasör içine atınız.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 steam_api.dll 

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

steam_api.dll hatası , steam_api.dll nasıl çözülür , steam_api.dll sorunu , steam_api.dll çözüm , steam_api.dll error , steam_api.dll düzelt , steam_api.dll nasıl , steam_api.dll indir , steam_api.dll nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın