Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] static.eamroomsnacks.com arama motoru nasıl silinir?

779 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarına yerleşen bu sahte arama motorunu AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce biraz konu hakkında bilgi vereceğim. Bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarını etkiler ve sizi bu sahte arama motorlarını kullanmaya zorlar. Peki şimdi gelelim bu arama motoru static.eamroomsnacks.com nasıl temizleriz.

Bunun için iki adım izleyeceğiz bu adımları tek tek uygulayabilirsiniz. Şimdiden Kolay gelsin.

1-Adım :

Daha Önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen static.eamroomsnacks.com uyarlaya bilirsiniz. Uygulama yöntemi aynıdır.

2-Adım :

Diğer adımlar ise konu başında dediğimiz gibi AdwCleaner Programı indirip kuracağız daha sonra bu program ile taratacağız.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızda tarama işlemi yapmadan önce diğer çalışan uygulamaları kapatalım ve Scan Butonu ile taratalım.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı Tarattık dan sonra static.eamroomsnacks.com ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek siliyoruz. Bu arada bilgisayarımız yeniden başlayacaktır.

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Yüklü Tarayıcıların Mozilla-Explorer-Chrome-Yandex gibi tarayıcıların özellikler bölümüne  giriyoruz Burada Hedef Kısmındaki http://www.static.eamroomsnacks.com uzantısını Siliyoruz. Bu işlemi diğer tarayıcılarda teker teker yapacağız Unutmayınız.

rapid-seacher sitesini kaldırma

yukarıda resimde görüldüğü gibi uzantıları temizliyoruz. Daha sonra Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlaya biliriz. Bu işlem bu kadar Kolay gelsin Takip de kalınız…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın