Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Skype Kernel32.dll Hatası

413 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , Bu yazımda Skype Kurulumunda ” failed to get proc address for getlogicalprocessorinformation (kernel32.dll) ” Hatası alanlar için çözüm önerisinde bulunacağım. Sizlerden Gelen Soru Gönder Bölümünden Skype kurulumu yaparken failed to get proc address for getlogicalprocessorinformation (kernel32.dll) hatası ile karşılaşıyorum.

Bu hata genelde sistem Kaynaklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hata Xp Sp2 mimarisi ile çıkmaktadır ve Kernel32.dll hatası ile karşılaşırız  Bu hatayı nasıl gidebiliriz Bu hatayı giderebilmek için XP SP3 mimarisine yükseltmek gerekir yada Windows 7 veya Diğer işletim sistemlerine yükseltebilirsiniz.

Bunun nedeni ise Skype HD Ses ve Görüntü yayını yapacağı için İşletim Sisteminizi kontrol etmeniz gerekmektesiniz , Mimari olarak SP2 yetmeye bilir . bunu güncellemeniz yada Skype Son sürümünü tekrar yükleyerek denemeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın