Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] sexfonic.com arama motoru kaldırma

95 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın Tarayıcını etkileyen bu yönlendirme sayfasını AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Bu işleme başladan önce bir bu konu hakkında bilgi vermek istiyorum.

Bilgisayarımızın tarayıcısını etkileyen bu yönlendirme sitesi bilgisayarımıza indirdiğimiz yada ücretsiz deneme programları aracılığı ile bulaşarak tarayıcınızı etkiler siz tarayıcı her açtığınızda ise sizi bu siteye yönlendirir.

 

Şimdi Gelelim bu yönlendirme sitesi olan Sexfonic.com nasıl temizlerim. Bunun için iki yol izleyeceğiz . ilk adım olarak programsız kaldırma diğeri ise program kurarak kaldırma şimdi bu adımları izleyelim.

1-Adım : 

daha önceden aramasayfam için hazırladığım video ile bu yönlendirme sitesinden kurtulabilirsiniz. bunun için registry kayıtlarını temizlemek gerekecektir. Adımları izleyerek Sexfonic.com için uygulayınız.

2-Adım : 

Konu başında dediğim gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programı indirip kuracağız. Bu program ile Regitry kayıtlarını temizleyelim.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımıza kurduğumuz AdwCleaner programı ile bilgisayarımızı taratma dan önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

adwcleaner scanner

 

 

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra sexfonic.com ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek silelim. Bu işlemden sonra Bilgisayarımız Yeniden Başlayacaktır.

adw

 

Daha sonra bilgisayarımızda yüklü olan Mozilla-Explorer-Yandex-Chrome gibi tarayıcıların özellikler kısmına giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

 

Özellikler kısmına girdik den sonra “http://www.Sexfonic.com”  uzantılarını Hedef yazan kısımdan kaldırıyoruz. Bunu Tüm Tarayıcılardan kaldıracağız.

Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfaları Sexfonic.com ayarlı ise bunları Google yada Bir başka siteye ayarlayalım.Bu adımlardan sonra kaldırma işlemi Gerçekleştirmiş olacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın