Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} ntdsapi.dll hatası nasıl düzelir?

629 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar üzerinde çalışırken , Microsoft tarafından yayınlanan bir güncelleme veya donanım güncellemesi ile ilgili olarak gelen herhangi bir Update ile donanım  ve sürücü uyumsuzluğu nedeni ile mavi ekran hataları veya Bilgisayarınıza yüklediğiniz herhangi bir crackli dosya , virüs nedeni ile dll hataları verebilir.

Çalıştığınızın program hasar görmüş olduğu DLL Dosya hatalarına neden olmaktadır. Bu hataların biride ntdsapi.dll sorunu olabilir. Genel Bu ve buna benzer sorunlar eksik dll sorunları ile oluşmaktadır. Peki bu hatayı nasıl düzeltebiliriz .

İlk önce ntdsapi.dll dosyasını bilgisayarımıza indirmemiz gerekecektir. Bu dosyayı internet üzerinde bilgisayarımız yüklüyoruz.

Daha Sonra Bu dosya bilgisayarımızın işletim sistemine Göre C:\Windows\System32  klasörüne atalım. Sonraki adım ise win + r çalıştır penceresini açarak “regsvr32 ntdsapi.dll”  tırnaklar olmadan yazıyoruz ve Enter basıyoruz. Bilgisayarımızı tekrar başlatarak yeniden programı çalıştırmayı deneyelim.

Google Arama  Tags Etiket ;

ntdsapi.dll sorunu kesin çözüm , ntdsapi.dll hata windows 7 , ntdsapi.dll sorunu Windows 8  , ntdsapi.dll nasıl çözülür , ntdsapi.dll nasıl düzeltilir , ntdsapi.dll Windows 10 , ntdsapi.dll 2015

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın