Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Lenova Dizüstü Bilgisayarda ThinkPad Hatası

1.494 views
Sponsorlu Bağlantılar

Lenova Dizüstü bilgisayar kullanıcıların form sitelerinde yazdığı hatalardan biride Açılış kapanışlardaki Thinpad hatasıdır. Bu Hata Genelde sürücülerden kaynaklı olup bu sürücüleri güncelleyerek bu hatanın çözümünü sağlayabiliriz.

Bildiğimiz gibi sürücüler Donanım ile işletim sistemlerinin birbiri ile uyumlu çalışması için yazılmış donanım yazılımlarıdır. Bu sürücüler düzgün yazılmadığı için sıklıkla böyle hatalar vermektedir. Peki Lenova Thinkpad hatasını nasıl çözeceğiz ?

Lenova Resmi Web Sitesine Giriş Yapınız > Support kısmına giriyoruz > Uygun Modelinizi Buluyorsunuz > İşletim Sisteminize Uygun ( 64-32 Bit )”  Fingerprint Manager Pro ” sürücü yazılımı buluyoruz ve yüklüyoruz. “http://support.lenovo.com/en/downloads/ds034486” adresinden bulabilirsiniz böylece bu hatayı düzeltimiş oluyoruz daha sağlıklı olması için sürücüyü yükledik den sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız da fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın