Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] kmsemulator.exe virüs nasıl silinir?

1.800 views
Sponsorlu Bağlantılar

KMSEmulator.exe dosyası sistem dosyalarını engelleyerek zarar veren bir exe dosyasıdır. Bu dosyalar Bilgisayarımıza hani yol ile bulaşırlar ? Genelde bu dosyalar program yada oyunlar için kurduğunuz Crack dosyaları,mail yöntemi ile bulaşan truva tarzı dosya türü de diyebiliriz.

Bilgisayarınıza tanımadığınız yerden gelen mailler olursa bunları sakın açmayınız çünkü bu tür dosyalar bunları içerebilir. okumadan silebilirsiniz. Bu bu konuda KMSEmulator.exe dosyasını bilgisayarımızdan nasıl temizleriz sorusuna gelecek olursak.

http://www.spyhunterdownload.com/” adresinden programı indirin ve kurunuz. KMSEmulator.exe dosyasını silmenin en etkili yolu Bilgisayarınıza indireceğiz SpyHunter programı ile bu programı indirip bilgisayarınızı güvenli Mod ile açarak iyi taratın. Bu program bilgisayarınız’daki trojen,truva tarzı virüsleri silmekte kullanabileceğiniz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın