Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] İnternet Explorer Ana Sayfa Sorunu

755 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , Sizlerden Gelen Sorulardan Biride İnternet Explorer Ana Sayfa üzerine Explorer tarayıcı her açtığımda Beni farklı bir siteye yönlendiriyor .

Bu gibi durumlarda bilgisayarınıza yüklediğiniz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarını etkiler sizin ana sayfanız google olsa bile sizi bir başka arama sayfasına yönlendirerek bu arama motorunu yada bu sayfayı kullanmaya zorlarlar. Peki Bu Yönlendirme sayfasından nasıl kurtuluruz .?

bunun daha önceki konularımda bahsettiğim gibi Bilgisayarın Regedit kayıtlarını temizlemek gerekiyor bunun için bilgisayarınıza AdwCleaner Programı kurmak gerekecek bu program ile ilgili olarak nasıl kullanıldığı hakkında bilgiyi aşağıda video’da izleyebilirsiniz.

 

Bu Konu Hakkında daha Ayrıntılı  Bilgi Almak için Buradan Makaleyi İnceleye bilirsiniz. Tarayıcıya yerleşen virüsleri yukarıda verdiğim yöntemler ile temizleme yaparak kurtulabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın