Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] igfxsrvc.exe nasıl silinir ?

4.981 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın CPU ( işlemci) oranını %100 olarak sürekli olarak meşgul eden ve bilgisayarımızda hissedilir oranda yavaşlamaya sebep veren bu dosya Bilgisayarımıza internet üzerinden veya başka yollar ile yüklediğimiz Cracklı Dosyalar aracılığı ile bulaşarak bilgisayarımızı tehdit eden bir exe dosyasıdır. Aslın da Bu igfxsrvc.exe Dosyası bir Chipset uygulamasıdır.Konu başında dediğim gibi virüs bu dosyayı etkileyerek bir Tehlikeli dosya haline getirerek zararlı kodlar ile tehdid etmiştir.

Ctrl + shift + Esc tuş kombinasyonu ile Windows görev yöneticini kontrol ettiğinizde performans kısmında bilgisayarınızı devamlı olarak meşgul ediyor ise artık bilgisayarınıza bir virüs bulaşmıştır. Peki Bilgisayarımızdan igfxsrvc.exe virüsünü Nasıl Temizleriz. Bu virüs bilgisayarımızdan kaldırmanın En etkili Yolu ComboFix uygulamasıdır.

ComboFix yazılımını indirdik’den sonra Bu program ile Bilgisayarınızı Güvenli Mod ‘da taratın bilgisayarınızı güvenli mod geçirmek için Bilgisayarınızı Yeniden başlatıyorsunuz açılışta ise F8 tuşlarına basarak Güvenli Mod almış oluyorsunuz. Bu program Sonunda ise bilgisayarınızı en son olarak AntiMalwareByte programı ile taratmanız’da fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] igfxsrvc.exe nasıl silinir ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın