Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] i-beta.com Yönlendirme Sayfasını Kaldırma

770 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen  i-beta.com tarayıcı gasbını AdwCleaner Programı ile kaldıracağız Bu işleme başlamadan önce kısaca bilgi vermek istiyorum. Bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıları etkiler peki bu yönlendirme sayfasını nasıl temizleriz.

bunun için iki ayrı yol izleyeceğiz ikisi’de farklı yollar hangisi sizin kolayınıza gelirse onu uygulaya bilirsiniz.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın Registry kayıtlarını manuel temizleyeceğiz bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen  i-beta.com motoru içinde uygulayabilirsiniz uygulama metod aynıdır.

 

2-Adım ;

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner Programını kurup bu program ile taratacağız. Taratma dan önce diğer programları kapatmanız da fayda vardır.

 

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır?

 

bilgisayarımızı adwcleaner programı ile tarattık dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. Silinen Dosyalar kodlar hakkında size rapor halinde sunacaktır.

adw

Bilgisayarımız’da Bulunan yüklü tarayıcıların Özellikler bölümüne teker teker giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Özellikler bölümündeki Hedef kısmındaki http://www.i-beta.com uzantısını tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz. Unutmayınız bunu tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz. Son olarak tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın