Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] govome.inspsearch Sayfası Nasıl Kaldırılır?

4.264 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yönlendirme sayfasını bilgisayarımıza idirip kuracağımız AdwCleaner programı ile temizliyeceğiz. Bu programı kurup ssite kaldırmadan önce bunun nasıl bulaştığından bahsedeceğim.

Bu Yönlendirme siteleri bilgisayarımıza download ettiğimiz demo yazılımlar ve Ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar. Bulaşmaları ile birlikte web tarayıcı Yandex, Explorer, Mozilla ve Chrome tarayıcıların Hedef Url lerini ve anasayfalarını değiştirerek sizi böyle sahte arama motorlarını kullanmaya zorlarlar.

şimdi Gelelim bilgisayarımıza “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden ‘indireceğimiz AdwCleaner programı ile bilgisayarımıza bulaşan bu siteyi temizleyelim.

Bilgisayarımıza kurduğumuz AdwClenaer Programını çalıştıralım bilgisayarımızda başka çalışan programlar olmamasına dikkat edelim açık programları kapatalım.

adwcleaner scanner virus

 

Scan Butonu ile bilgisayarımızı taratmaya başlıyalım.

adwcleaner scanner

 

AdwCleaner Programı ile tarattık dan sonra bir çok girdileri göreceksinizdir govome.inspsearch.com ile ilgili girdileri işaretleyip bunları CLEAN Butono ile siliniz. Bu girdileri sildik den sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıyorsunuz. Bilgisayarımız yeniden Başladık dan sonra Masa Üstünde Bulunan Yandex, Mozilla, Explorer, Chrome ‘nin Özellikler Bölümüne giriyoruz bunları ayrı ayrı yapmamız gerekmektedir. Hedef Url uzantısındaki “http://www.govome.inspsearch.com”  Uzantısı Sileceğiz.

 

govome inspsearch com Temizleme

 

Resimde görüldüğü gibi Hedef  : kısmındaki “http://www.govome.inspsearch.com uzantısını oradan siliyoruz ve çıkıyoruz. Daha sonra Yandex,Explorer,Chrome,Mozilla tarayıcıların Ana Sayfalarını Google yada istediğiniz bir siteye ayarlayınız. Bu şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Program Kurmak istemeyenler için Bu Siteyi Kaldırma

Aramasayfam için hazırladığım bu video aynen govome.inspsearch sitesi için uygulayabilirsiniz aynı yöntemlerle bu sıkıntıdan kurtulmuş olacaksınız.

Arama Tags & Etiket;

govome sayfasını kaldırma, govome virüslü sayfa, govome nasıl silinir, govome kaldırma, govome remove, govome kurtulma, govome arama motorundan kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] govome.inspsearch Sayfası Nasıl Kaldırılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın