Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} Games Desktop Virüsü Nasıl Silinir?

6.378 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Harun

Soru Gönder : Merhaba , benim bilgisayarıma Games Desktop adında bir virüs musallat oldu siliyorum kendi kendine tekrar başka bir programlar ile birlikte yüklüyor yardım ederseniz. Sevinirim.

Cevap : Merhaba Harun Bey, gamesdesktop virüsünü silmeniz için ilk önce bu programı ” Windows Görev Yöneticisin” kapatınız. Bunun için Ctrl + Shift + Esc tuşlarına birlikte basarak Windows görev Yöneticisini açınız , daha sonra buradan çalışan programlardan görevi sonlandırın.

Başlat > Denetim Masası >> Games Desktop programını Buradan Kaldırınız. Bu programı buradan kaldırdıktan sonra  Bilgisayarım Bölümünü açıyoruz ve Arama Yerine gamesdesktop yazarak bununla ilgili klasör ve dosyaları aratıyoruz.

gamesdesktop virüsü

 

Bilgisayar’da ara kısmına yazdıktan sonra bilgisayarda bulunan gamesdesktop ile tüm dosyaları siliyoruz. Daha Sonra Bilgisayarımızı yeniden başlatalım.

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı indirip kuralım bu program ile bilgisayarımızı derinlemesine Tarama yaparak zararlı kodları sileceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?


Bu program ile Bilgisayarınızı taratın daha sonra Bilgisayarınız da bu kodları sildikten sonra bilgisayarınız yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar hakkında rapor verecektir.

Son adım olacak Bilgisayarınıza AntiMalware Programı yükleyin Bu program ile Bilgisayarınızı Güvenli Mod’da taratın Güvenli Mod ile tarattıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda silinmiş olacaktır.

Google Tags & Etiket ;

games desktop virüsü kesin çözüm , games desktop nasıl silinir , games desktop virüs kaldırma , games desktop temizleme , remove games desktop

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} Games Desktop Virüsü Nasıl Silinir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ben dediklerinizi yaptık fakat olmadı virüs yine var. bir de bişey soracağım flash belleğe virüs bulaşır mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın