Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] findpages.net yönlendirme sayfasını kaldırma

245 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın Tarayıcılarını etkileyen bu yönlendirme sayfasını AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce biraz kısaca ön bilgi vermek istiyorum. Bilgisayarın Tarayıcılarını etkileyen bu arama motorları deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıları gasb eder sizi bu sayfalara yönlendirerek zamanla yavaşlamasına kadar yol açar.

Findpages.net arama motorunu iki farklı yol ile kaldıra biliriz. bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

1-Adım :

Bilgisayarımızdaki Registry kayıtlarını temizleyerek kaldıracağız bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen Findpages.net yönlendirme sayfası için uygulaya biliriz. Bunun için hazırladığım video izlemeniz ve Findpages.net sitesi için uyarlamanız yeterlidir.

2-Adım :

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner Programı kuracağız daha sonra bu program ile tarama yapmadan önce diğer çalışan programlar var ise onları kapatalım.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır. ;

 

Bilgisayarımızı AdwClenaer programı ile tarattık dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir silinen dosyaları bir rapor halinde sunacaktır.

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra bilgisayarda yüklü tarayıcıların özellikler kısmına tüm tarayıcıların da teker teker gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi tarayıcıların özellikler bölümüne girdik den sonra hedef kısmında http://www.findpages.net  uzantısını tüm tarayıcılardan kaldıracağız unutmayınız bunu tüm tarayıcılarda uygulayacağız. Son olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın