Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Fastfreesearch.com yönlendirme sayfasını kaldırma

533 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu arama motoru Fastfreesearch.com bilgisayarımıza AdwCleaner Programı ile kaldıracağım bu işlem öncesinde kısa bilgi vermek gerekirse ; Bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşarak bilgisayarımızın tarayıcılarını etkiler ve tarayıcıları kullandıkça sizi zorunlu olarak Fastfreesearch.com yönlendirmeye çalışırlar. Şimdi gelelim bu arama motorundan kurtulmaya arama motorundan kurtulmak için iki değişik adım ile kaldıra biliriz.

1-ADIM ;

Bilgisayarımızın Registry kayıtlarını temizleyerek başlayacağız. Bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen Fastfreesearch.com sitesi için uyarlaya biliriz. uygulama metodu aynıdır.

 

2-ADIM ;

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programı yükleyerek bilgisayarımızdaki zararlı kodları sileceğiz. Bunun için bilgisayarımıza AdwCleaner programı yükleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ;

Bilgisayarımızı AdwCleaner programı ile tarattık dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. bilgisayarımızda silinen zararlı kodları açılışta bir rapor halinde verecektir.

adw

 

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarda yüklü Mozilla-Explorer-Yandex-Chrome gibi tarayıcıların Özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

 

Yukarıda örnek Resimde olduğu gibi Özellikler bölümüne girdik den sonra http://www.Fastfreesearch.com  uzantısını siliyoruz. Bunu tüm tarayıcılarda uygulayacağız. Son olarak tarayıcıların ana sayfalarını google yada bir başka siteye ayarlayarak işlemi sonlandırıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın