Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Easy Deals Virüsü Nasıl Kaldırılır?

374 views
Sponsorlu Bağlantılar

Adware virüsü olan Dealy Deals elektronik alış veriş sitelerine girildiğinde göster. AdwCelaner programı indirip kurarak kaldırmaya çalışacağız. Bu gibi virüsler demo yada ücretsiz programları aracılığı ile bulaşırlar size reklam gelirleri toplama amacı güderler. Bunu Nasıl kaldıracağız ? 

* Denetim Masasına giriyoruz Easy Deals ile ilgili göze çarpan bilmediğiniz programları kaldırınız.

* Tarayıcıda Bulunan Eklentileri Kaldırın

İnternet Explorer : “Araçlar” -> “Eklentileri Yönet”  kısmında  Easy Deals ile ilgili uzantılar varsa bunu kaldırın. Ana sayfayı Easy Deals varsa değiştirin.

Mozilla :  “Araçlar” -> select “Eklentiler”  Kısmına girerek Easy Deals ile ilgili uzantıları kaldırınız. Ana sayfa yı Easy Deals varsa değiştirin.

Chrome :  “Araçlar” ve “Uzantılar” bu kısımda Easy Deals ile ilgili uzantılar varsa kaldırın . Ana sayfa yı Easy Deals varsa değiştirin.

Bilgisayarınızı AdwCleaner Programı “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” indirin. kurunuz ve diğer çalışan tüm programları kapatarak taratın.

adwcleaner scanner virus

 

Scan Butonu ile taratınız.

adwcleaner scanner

Easy Deals ile ilgili Tüm girdileri işaretleyiniz ve Clean ile siliniz.

yukarıda yaptığınız adımlar ile easy deals virüslü uzantıyı kaldırabilirsiniz, tarayıcıda easy deals virüsü kaldırma yöntemi bu şekilde uygulayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın