Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] earching.info arama motoru nasıl kaldırılır?

977 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını Etkileyen Bu arama motorunu AdwCleaner Programı ile Kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce bir kısa bilgi vermek istiyorum.

Bilgisayarınıza indirdiğiniz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı bulaşarak tarayıcılarını etkiler siz tarayıcınızı açtıkça bu arama motorlarını kullanmak zorunda kalırsınız. Peki bu arama motorlarını nasıl kaldırabilirsiniz. Bunun için iki adımlı yol izleyeceğiz. Adımları takip ederseniz bu arama motorlarından kurtulabilirsiniz.

1-Adım :

Daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek Earching.info arama motorundan kurtula bilirsiniz. Uygulama metod aynıdır.

2-Adım :

Konu Başında dediğimiz gibi Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı indirip kuracağız.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızdaki zararlı kodları silmek için Scan Butonu taratacağız. Bu işleme başlamadan önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızda tarama yaptık dan sonra Earching.info ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek sileceğiz.

adw

Bilgisayarımızdan Earching.info ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek sildik den sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. Daha Sonra Mozilla-Yandex-Explorer-Chrome tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Özellikler Bölümüne girdik den sonra Hedef : kısmında http://www.Earching.info uzantısını siliyoruz. Bunu tüm tarayıcıların özellikler kısmından kaldıracağız. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa Ayarlarını Google ya bir başka siteye Ayarlayacağız. Böylelikle kurtulmuş olacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın