Sponsorlu Bağlantılar

dizimag1.ru/ askfm.html arama sayfası nasıl silinir?

4.132 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda dizimag1.ru/askfm.html sayfasına yönlendirme olanlar için nasıl kaldırılır bu konuda bilgi vermek istiyorum. Bu yönlendirme sayfaları genelde bilgisayarınıza indirdiğiniz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak sizi böyle sitelere yönlendirirler dizimag1.ru/askfm.html yönlendikce size bir dosya indirmek için zorlarlar peki bu yönlendirme sayfası dizimag1.ru/askfm.html olan sayfayı nasıl kaldırabiliriz ?

Bunun için iki yol izleyeceğiz bir adımda video şeklinde hazırladığım onu izleyerek Registry kayıtlarını temizleyerek diğeri ise AdwCleaner programını kurarak kaldırma şimdi gelelim bu adımları izleyerek kaldırmaya ?

1-Adım :

Daha önceden hazırladığım aramasayfam için olan video aynen dizimag1.ru/askfm.html sitesi içinde uygulaya biliriz metod aynıdır. sizin yapmanız gereken aramasayfam yerine dizimag1.ru/askfm.html yazmanız

2-Adım :

Diğer Uygulama ise bilgisayarımıza AdwCleaner Programı kurarak kaldıracağız.

adwcleaner scanner virusBilgisayarımıza AdwCleaner programı kurduk dan sonra Bilgisayarımızı Scan Butonu ile taratıyoruz. Bu işleme başlamadan önce diğer çalışan programları kapatmanız da fayda vardır.

adwcleaner scanner

Bilgisayarınızı tarattık dan sonra dizimag1.ru/askfm.html ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek bunu Delete ( Cleaner ) butonu ile siliniz.

adw

Bilgisayarınızdaki zararlı girdileri sildik den sonra bilgisayarınız yeniden başlayacaktır. Bu işlemden sonra Mozilla-Yandex-Explorer-Chrome tarayıcıların özellikler Bölümüne giriyoruz bunu tarayıcılar ayrı ayrı giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Tarayıcıların özellikler kısmında Hedef Yazan kısımda http://dizimag1.ru/askfm.html  uzantısını tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz. Son olarak ise Tarayıcıların ana sayfalarını Google yada bir başka siteye ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

dizimag1.ru/ askfm.html arama sayfası nasıl silinir? (4 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın