Sponsorlu Bağlantılar

dinotify.exe hatası nasıl düzelir?

1.704 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dinotify.exe işletim sistemlerinin bir parçası olarak açılışta yüklenen önemli bir DLL dosyasıdır.  Bu Dosya sppnp.dll ve pnpui.dll dosyaları ile birlikte çalışır. Bu Dosyanın Asıl Görevi Windows/Xp/2000/7/8 işletim sistemlerinde aygıt sürücülerin yüklenmesi görevini üstlenirler.

Bu dosya Genelde Crackli Dosyaların yüklenmesi yada zararlı yazılımların yüklenmesi halinde bu dosyaya saldırı gerçekleşir bu dosyanın bozulmasını sağlar. Bus dosya saldırı olduğu için sistemde sıkıntı yaratarak hata vermeye başlar.

 

http://www.dllsuite.net/download/” adresinden dllsuite indirin ve kurunuz .Dosya boyutu  12.0 kb olarak görünür ve Dosyanın olduğu Bölüm C:\Windows>System32 klasöründe yer alır. Peki bu hatanın kaynaklanmasından sonra nasıl Düzeltilir? Bu dosyayı DLL SUİTE programı ile düzeltme yapabiliriz. Bu programı bilgisayarımıza indirip Zarar görmüş DLL dosyaları Düzeltme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

dinotify.exe hatası nasıl düzelir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın