Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Bilgisayardan Ukash Virüsü Nasıl Silinir?

107 views
Sponsorlu Bağlantılar

Ukash Virüsü Bilgisayarımıza genelde e-posta yolu yada İnternet üzerinden oyun yada programlar için indirdiğimiz Crackli dosyalar aracılığı bilgisayara bulaşarak etkilerler. Bu Virüs bilgisayarınıza bulaşarak Sizden para talebinde buluna bilir, Genelde Türk Polisi virüsü , yada Jandarma virüsü gibi bir özelliği olarak sizden para koparmaya bakar.Böyle bir Tehdit ile karşı karşı kalırsanız bunu bilgisayardan kaldırmanız gerekecektir.

Bunun için Bilgisayarınıza SpyHunter Programı indirin . Bilgisayarınızın İnternet Bağlantısını keserek Bilgisayarınızı Güvenli Mod ile açınız ve SpyHunter programı ile taratın. Bilgisayarınızı Güvenli Mod Alabilmek için Açılışta F8 Tuşları ile geçmenizi sağlayacaktır. Daha Sonra Bilgisayarınızı Güvenli Mod ile tarattık dan sonra Son olarak Microsoft Safety Scanner programı ile bir’de öyle taratın. Bu program Bilgisayarınızda Zararlı Kodları ve Kötü yazılımları temizlemenizde fayda sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] Bilgisayardan Ukash Virüsü Nasıl Silinir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın