Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} Backdoor:Win32/fynloski.A Virüsü Nasıl Silinir ?

2.058 views
Sponsorlu Bağlantılar

Backdoor:win32/fynloski.A virüsü Bilgisayarımıza e-posta ile gelen dosyalardan veya bilgisayarımıza kimlik doğrulaması olmayan programlar , Crackli dosyalar ile bilgisayarımız enfeksiyon kaparak bulaşırlar. backdoor:win32/fynloski.A virüsü bilgisayarımıza sistem dosyalarına zarar vererek ilerleyen zamanda bilgisayarımızda yavaşlamak yaşatabilir .

backdoor virüs nasıl silinir

backdoor:win32/fynloski.A kötü amaçlı olan bu yazılımı bilgisayarımızdan kaldırmamız gerekir . Antivirüs programları devamlı yakalar ve silmekte zorluk çıkarabilir Peki backdoor:win32/fynloski.A virüsü nasıl sileceğiz ?

Backdoor Virüsünü Kaldırmak için ilk önce Bilgisayarımıza AntiMalware Programını indirelim. Bu program ile Bilgisayarımızda Güvenli Mod girerek Bu Malware programı ile iyice derinlemesine arama yaparak bulduğu virüs dosyalarını silelim.

Diğer bir Adım Bilgisayarımıza Microsoft ücretsiz zararlı yazılımları temizlemek için kullandığımız Microsoft Safeyt Scanner ile taratalım. Bu program Bilgisayarda zararlı olan kodları bulacak ve silecektir.

Tag & Etiketler ;

Backdoor virüsü nasıl silinir , Backdoor kurtulma , Backdoor temizleme , Backdoor kaldırma , remove Backdoor virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın