Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] aramamekani.com nasıl silinir.

353 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın Tarayıcılarını etkileyen bu yönlendirme sayfası aramamekani.com bilgisayarımıza yükleyeceğimiz AdwCleaner programı ve manuel olarak silmeye çalışacağız. aramamekani.com ve buna benzer arama motorları bilgisayarımıza deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşır ve tarayıcıları etkiler şimdi gelelim aramamekani.com arama sayfasını nasıl temizleriz.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın Kayıt defterini düzenleyerek aramamekani.com arama motorun kaldıracağız. Bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video size bir fikir verecektir uygulama metot ayndır sadece aramasayfam yerine aramamekani.com yazarak düzelteceksiniz.

2-Adım ;

Bilgisayarımıza konu başında dediğim gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programını yükleyeceğiz ve bu program ile tarama yapacağız .bu işlem öncesi diğer programları kapatmakta fayda vardır.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?


Bilgisayarımızı tarattık dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır ve sonra size silinen dosyalar hakkına bilgiyi rapor olarak verecektir.

adw

 

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra bilgisayarımızda Mozilla – Explorer – Explorer – Chrome yüklü tarayıcıların özellikler bölümüne teker teker gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Bilgisayarımızın tarayıcıların özellikler bölümüne girdik den sonra yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef kısmında görünün “http://www.aramamekani.com”  uzantısını tüm tarayıcılardan kaldıracağız . Daha Sonra Tarayıcıların Ana Sayfalarını Google yada bir başka siteye ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın