Sponsorlu Bağlantılar

Chrome ve Yandex Tarayıcı Versiyon ( Sürüm ) Nasıl Öğrenilir..?

1.295 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome ; Google tarafından geliştirilmiş bir ağ tarayıcıdır. açık kaynaklı bir tarayıcı olan Google Chrome tarayıcısı en çok kullanılan tarayıcı olarak göz doldurmaktadır.  Google Chrome Browser’de olduğu gibi Yandex Browser ‘de açık kaynaklı bir İnternet tarayıcısıdır , Bu tarayıcılara istediğimiz gibi uygulamaları indirebilir ve kullanımı kolaylaştırması açısından kullanabiliriz.  

Chrome Versiyon Öğrenme ;

Peki Herhangi bir sebep den dolayı Google Chrome veya Yandex Browser tarayıcısının Hangi versiyon olduğu merak ettiğiniz ?

google ve yandex versiyon sürüm öğrenme

Google Chrome ve Yandex Browser aynı tabanlı olduğu için ikisi için aynı kodu kullanabiliriz . bunun  chrome://version/   komutunu Google yada Yandex Browser tarayıcının adres çubuğuna yapıştırıp Enter bastığınızda size Hangi Versiyonu kullandığınızı gösterecektir.Bu Komutu Tarayıcınızın Gizli Sekme bölümünde uygulayınız , burada Aynı Değerlerini almanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın