Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] anasayfa.co sayfası nasıl silinir?

537 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın web tarayıcılarını etkilen bu yönlendirme sayfasını AdwCleaner Programı ile temizleyeceğiz. Bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşan bu sahte arama sayfaları web tarayıcılarımızın yapısını değiştirerek sizleri zorunlu olarak bu sitelerde aramaya zorlarlar. Şimdi Gelelim bu yönlendirme sitelerini nasıl temizleyeceğiz.

Bilgisayarımıza AdwCleaner programı “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html”  indirip kuruyoruz. Bu programı kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatıyoruz

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarı bu program ile Scan Butonu bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

 

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra anasayfa.co ile ilgili tüm girdileri işaretliyoruz ve Clean Butonu ile bu girdileri siliyoruz. Bu girdileri sildik den sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Masa Üstünde Bulan Yandex – Mozilla – Chrome – EXplorer tarayıcıların özelliklerine girerek Hedef kısmındaki  http://www.anasayfa.co  uzantısını sileceğiz.

 

anasayfa co sitesini kaldırma

Resimde görüldüğü Hedef uzantıda “http://www.aranasayfa.co uzantısını siliyoruz. Bu işlemi de yaptık dan sonra Web Tarayıcıların ana Sayfa ayarlarında www.anasayfa.co sitesi varsa bunu istediğiniz bir siteye ayarlayınız. Bu sayede bu yönlendirme sitesinden kurtulacaksınız.

 

Programsız Kaldırma ;

Aramasayfa için hazırladığım bu video aynen anasayfa için uygulayabilirsiniz . Sadece Yapmanız gereken aramasayfam yerine ana sayfa olarak yazarak işleminizi yapmaktır.

Arama Tags & Etiket;

anasayfa.co virüs, anasayfa.co kaldırma, anasayfa.co kurtulma, anasayfa.co nasıl silinir, anasayfa.co chrome , anasayfa.co temizleme, anasayfa.co remove

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın