Sponsorlu Bağlantılar

afterdownload.com sayfası nasıl kaldırılır?

204 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza indireceğimiz AdwClenaer Programı ile bu yönlendirme sayfasını kaldıracağız. Afterdownload.com Yönlendirme sayfası bilgisayara indirdiğiniz demo programlar yani ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşırlar. Şimdi Bu Virüslü sayfayı nasıl kaldırabiliriz.

İlk önce Program kurmadan temizleyebiliriz.  bunun Regidtry kayıtlarını ve kısayol urlsini temizlememiz gerekmetekdir. Bunun için Aramasayfa.com için hazırladığım video aynen Afterdownload.com içinde uyarlayabiliriz.

 

Şimdi ise AdwCleaner programını kurarak bu sayfayı temizliyeceğiz Bu programı”http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” indirebiliriz. Programı indirip bilgisayarımıza kurduk dan sonra çalışan tüm prograları kapatıyoruz. Daha sonra Adwcleaner programızı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Scan Butona Basarak bilgisayarımızı taratıyoruz .Afterdownload.com  ile ilgili kayıtları bularak işaretliyoruz.

adwcleaner scanner

Afterdownload.com ile ilgili kayıtları işaretledik den sonra Clean butonu ile bu girdileri siliyoruz. Daha Sonra Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı Yeniden Başlattık dan sonra Masaüstündeki Web Taracılarımızın Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların URL uzantılarını Temizleyeceğiniz Bunun için Masaüstündeki tarayıcıların kısayol özelliklerine girerek “http://www.Afterdownload.com url’sini silmek olacaktır.

işaretli olan Url uzantısını silmek olacaktır. Bunu Kaldırdık dan sonra Buradan çıkıyoruz. Daha Sonra Bilgisayarımızın web tarayıcıların Anasayfalarını istediğimiz bir sayfaya ayarlamak olacaktır. Bu şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın