Sponsorlu Bağlantılar

Counter Strike için gerekli sistem gereksinimi nelerdir

879 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda counter strike oyunu için hangi sistem özelliklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sizin sahip olduğunuz minimum değerler nelerdir Bununla alakalı olarak sizlere ihtiyaç duyulan donanımları aşağıda sıralayacağız.

Bu konumuzda counter strike kısaltılmış şekliye “CS Go” olarak bahsederek kafaları da karıştırmadan anlatmaya çalışacağız.

Bilgisayarınız hangi özelliklere sahip acaba bilgisayarım CS oyunu’nu kaldırır mı? Bununla alakalı olarak aklınıza birçok sorular gelebilir. Sahip olduğunuz bilgisayar kasasında hangi donanımlara sahip bu donanımlar ( cpu, işlemci, ekran kartı, ram ) temel ihtiyaçları karşılayacak mı ilerleyen konu sonlarında bilgisayar özelliğini öğrenme konusunda sizlere bunu da vermeye çalışacağız.

Counter-Strike: Global Offensive son zamanların popüler oyunlarından ve grafik konusunda da başarılı bir oyun sergilemektedir. Aksiyon ve görev tanımlı bir oyun ve grafikleri başarılı bir oyun olarak öne çıkmaktadır.

CS Go sistem gereksinimleri minimum en alt seviyesi nedir diye soracak olursanız aşağıdaki minimum değerlerde ve üstü olması gerekmektedir.

Bilgisayarım cs go kaldırır mı?

Cs Go istenilen özellikler nelerdir Bunları aşağıdaki sıralamalarda olması gereken teknik özelliklerde sahip olması gerekmektedir.

  • İşletim Sistemi ( Windows Xp , Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ) işletim sistemlerinden birine sahip olması gerekmekedir.

Tavsiye edilen sistem değeri ( Windows 7 32 Bit, Windows 7 64 bit ) olması daha fazla performans almanızı sağlayabilir.

  • İşlemci İntel – Cpu (Intel® Core™ 2 Duo E6600 / Intel® Core™ 2 Duo E8400 )
  • İşlemci Amd – Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ / AMD Phenom X3 8750

Önerilen işlemci olarak Intel Pentium Dual Core E5700 3.0GHz ve Phenom 8750 Triple-Core olarak bu işlemcileri kullanabilirsiniz.

  • Bellek { Ram } 1 GB ram kapasitesi olarak ön görülmektedir.
  • Ekran Kartı ( Gpu ) : GeForce GT 420 ve üstü ya da 2 GB ve 128 Bit ve DirectX 11 desteklemesi gerekmektedir.
  • DirectX 9.0
  • 8 GB boş disk kapasite

CS Go sistem gereksinimi yukarıda bahsettiğimiz şekliyle en düşük ve ideal olarak kullanabileceğimiz gerekli donanım ihtiyaçlarıdır.

Bu donanım ihtiyaçları cs go sistem gereksinimleri 2018 ve 2019, 2020 yılları ve sonrası için geliştirilen oyun grafikleri ve teknoloji için farklılık gösterecektir. Bilgisayarda cs go oyunu kaldırır mı soruna konu başında değindiğimiz gibi bilgisayarın özelliklerini öğrenmek amaçlı olarak sizlere yazdığımız konu başlığı olan “Bilgisayar özelliği nasıl öğrenilir konu başlığını yazımız da bulabilirsiniz. Bu konumuzda Counter Strike Go Sistem Gereksinimleri nelerdir, nedir konularında sizlerde destek vermeye çalıştık bu konuyla alakalı olarak sorularınız için yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın