Sponsorlu Bağlantılar

CLSID_StartMenuProviderFolder Klasörü Nedir ?

915 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden Gelen sorulardan biride CLSID_StartMenuProviderFolder klasörü nedir? bu klasör virüs dosyası mıdır? yoksa tehlikeli bir dosya mıdır? nedir? diye soru cevap üzerinden gelen sorulara cevap aramaya çalışalım.

CLSID_StartMenuProviderFolder klasörü hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda herhangi bir detaylı bir bilgi kaynağına ulaşamadım. CLSID_StartMenuProviderFolder klasörü içerinde normal olarak bakıldığında farklı bir exe veya bir bat dosyası ile ilgili belirgin bir programda yoktur. Bu yüzden sistem güncellemesi yaparken oluşan bir klasör olma ihtimalide olabileceği mevcut bilgiler arasında da vardır. CLSID_StartMenuProviderFolder klasörünü direk olarak silemiyorsanız . Bilgisayarınızı Ccleaner Programı ile temizledikten sonra Güvenli Mod ile açarak bu klasörü silmeyi deneyin.

Ayrıca Bilgisayarınızda Tam olarak Virüs taraması yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda lisanslı virüs programı kullanmanızı tavsiye ederim . 30 günlük deneme sürümü olarak Eset yazılımı uygun olacaktır. 

Arama Tags & Etiket ;

CLSID_StartMenuProviderFolder nedir , CLSID_StartMenuProviderFolder virüs dosyası mı? , CLSID_StartMenuProviderFolder klasörü , CLSID_StartMenuProviderFolder tehlikeli mi? 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın