Sponsorlu Bağlantılar

clash of clans çalınan hesabı geri alma

452 views
Sponsorlu Bağlantılar

Clash of Clans oyunu milyonlarca oynanan kişiler ile oldukça popüler bir oyun olarak trend uygulamalar arasında da yerini almaktadır.

Bizim bu konumuzda Clash of Clans hesabı başkasının eline geçtiyse neler yapabileceğimizi bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

CLASH OF CLANS HESABIM ÇALINDI

Akıllı telefon, tabletlerde oynanabilen Android ve İOS işletim sistemli telefonlarda bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu oyunu geliştirmek bir üst kademeye geçmek oldukça zor olduğu için oyunu değerli kılmıştır.

Bu nedenle clash of clans hesabım çalındı ile sizlere aşağıda vereceğimiz ipuçları ile geri alma, kurtarma işlemini gerçekleştirelim.

CLASH OF CLANS HESABİMİ NASİL KURTARABİLİRİM

Bu oyunu çalan korsanlar Gmail hesabını çalmışlar demektir bu nedenle “http://accounts.google.com/signin/recovery” adresi üzerinden çalınan gmail hesabını kurtarmanız gerekmektedir. Gmail mail hesabı geri almak gerekeceği için verdiğim link yardımı ile hesabı geri alalım, almaya çalışalım.

Yukarıda hesap oluştururken girdiğiniz bilgiler doğrultusunda hesabınızı geri almak için gmail adresini kurtarın.

CLASH OF CLANS KÖYÜMÜ KAYBETTİM NASIL GERİ ALABİLİRİM

İkinci kurtarma yöntemi ise yeni bir hesapla Clash of Clans oyunu açınız. Oyunda çark işaretine basınız ve “yardım ve destek” butonu açınız.

Kayıp Köy yazan kısmı açıyoruz burada Google play hesabımı ve şifremi hatırlamıyorum yazısına bastığınızda Clash of Clans çalındı adımında ilk yöntem önerilecektir. Burada yeni bir pencere açılacak ve burada Clash of Clans yöneticilerine mümkün olduğunca çok bilgi ve doğru bilgi vererek oyunu geri almak olacaktır.

Yukarıda konumuz olan clash of clans köyüme giremiyorum ile ilgili yaşanan sorunlar ve problemleriniz için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

clash of clans çalınan hesabı geri alma (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın