Sponsorlu Bağlantılar

Chrome yükleyemiyorum hatası nasıl çözülür?

2.480 views
Sponsorlu Bağlantılar

En fazla kullanılan tarayıcıların başında gelen Google Chrome son zamanlar’da hatalar vermeye başladı bu hataların başında Google Chrome donması , Google Chrome yazı yazamama gibi sorunlar başta gelmektedir , bununla birlikte sıkça gelen sorunların başında Google Chrome yükleme hatası gelmektedir.

Chrome Yükleme Sorunu ;

Chrome yüklerken hata kodları almaya başlaya bilirsiniz. Bu hata kodları şu şekilde olabilir.

* yüklerken uygulama indirilemiyor

* gerekli dosyalar eksik

* chrome yüklenmiyor

Chrome yükleme esnasında alınacak hatalar bu şekilde olabilir , peki bu hata nasıl çözülür ? Bununla ilgili olarak çözüm yolları .

Bilgisayarınızda var olan chrome var ise ilk önce bunu temiz bir şekilde kaldırınız. Normal program şeklinde kaldırabileceğiniz gibi üçüncü parti programlar ile kaldırabilirsiniz. Bilgisayarınızdan kaldırdığınızda bilgisayarınızı Ccleaner ile geride kalan çöp dosyaları temizleyiniz.

‘google.com/chrome’ adresinden Chrome indir ve yeniden kurunuz. Bilgisayarınızda programların düzgün yüklenip çalıştırması için gerekli olan .net framework güncel versiyon yüklü olduğundan emin olunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın