Sponsorlu Bağlantılar

Chrome tarayıcıdan ekolayzer eklentisi

668 views
Sponsorlu Bağlantılar

Birçok ses düzenin frekansını ayarlayabilmek için geliştirilmiş teknoloji sahip olan ekolayzer teknolojisinde kullandığınız tarayıcı chrome üzerinden müdahale etmek ister misiniz?

Bilgisayarınızda internetten müzik, film ya da farklı ses sistemlerinden dinlediğiniz platformlarda tarayıcınıza kuracağınız yükleyeceğiniz eklenti ile ekolayzer olarak kullanabilirsiniz.

CHROME EKOLAYZER EKLENTİSİ

Audio EQ eklentisi sayesinde chrome tarayıcı üzerinden Youtube, Spotify, Netflix ve diğer platformlar üzerinden dinlediğiniz seslere müdahale ederek ses ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Bu eklentiye “https://chrome.google.com/webstore/detail/audio-eq/lfafdlnjaliaghpjdajmlcnnblkgcefh” adresi üzerinden tarayıcınıza yüklemek suretiyle kurabilirsiniz.

Fakat bu eklentinin bazı dezavantajları olduğunu söyleyebiliriz, yeni gelen güncellemeler ile düzelebilir olarak söyleyelim ve eklentimizi anlatmaya devam edelim.

Kaliteli sesler alabilmek için profil ayarlarını gerçekleştirerek sürekli aynı ses kaliteli alabilirsiniz. Kısaca internet üzerinden dinlediğiniz sesleri bu chrome ekolayzer eklentisi aracılığı müdahale ederek tarayıcınızdaki tüm sekmelerdeki ses ayarlarını tek yerden kontrol edebilirsiniz.

Bunun dışında alternatif chrome ekolayzer eklentisi olarak Bass Boost eklentisini de ayrıca tarayıcınızda kullanabilirsiniz.

Bu konuyla alakalı olarak veya diğer tüm konularda sorularınız için bilgisayarcıya sor sayfamızdan bizlere tüm sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın