Sponsorlu Bağlantılar

Cd /DvD Yazdırma için Tavsiye ve Önerilen Programlar

983 views
Sponsorlu Bağlantılar

Başlıkta Belirtiğim Gibi Cd yada DVD gibi medya aygıtlarına Müzik-Resim-Dosya ve benzeri şeyleri yazmak için bir çok alternatif programlar vardır. Öncelikle şunu Belirtmek isterim ki Windows 7 işletim sistemi kullanıyorsanız Herhangi bir programa ihtiyaç duymazsınız . Cd yada Dvd yazdırmak istediğiniz dosyaları tutup Bilgisayarımda Görünen DVD-CD okuyucuya tutup bırakmanız yeterli olacaktır.

Eğer ki Bir programa ihtiyaç duyuyorsanız bunun için alternatif Programların isimlerini Şöyle Sıralayabilirim. DeepBurner – ImgBurn – BurnAware – Nero – Burn Lite – PowerISO – CdBurnerXP – Express Burn – Cd Dvd Burner – Ashampo Burner 

Cd veya Dvd Müzik Nasıl Atılır?

yukarıda verdiğim programlar ücretli veya ücretsiz olarak kullanılabilir , bunun dışında Windows Media Player özelliği sayesinde cd veya dvd’lere müzik, filim , mp3 veya mp4 gibi videoları atabilirsiniz. Bunlardan tavsiye öneri olarak verebileceğim program ismi Nero’dur. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın