Sponsorlu Bağlantılar

ccleaner modem bilgilerini siler mi?

903 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulardan biride Ccleaner Programı Adsl Modem ayarını siler mi ? yoksa silmez mi ? tarafıma gönderilen sorulara cevap vermek istiyorum.

Ccleaner küçük bir yazılım ama boyundan büyük işler ile bilgisayarımızı rahatlatan bir özelliğe sahip bir programdır.

Bu program ile bilgisayarın kayıt defterinde program yükledikten sonra ve kaldırdık’dan sonra kalan çöp dosyaları girdileri bulup siler , ayrıca bilgisayar’da girilen ve kayıt altına alınan cookie dosyalarını temp dosyası içerisindeki İnternet artık dosyalarını bulup silerek bilgisayarda yer açmaktadır.

Bununla birlikte bilgisayarda yüklü programları kaldırmak için kullanılır ve bilgisayar özelliklerini öğrenmek için kullanılır.

Ccleaner Programını kısaca tanıttık’dan sonra sorumuza gelelim. bu program ile bilgisayar üzerinde bulunan artık dosyaları ve girdileri silebilirsiniz , modem içerisindeki girilen kayıtları ayarları bu program ile silemezsiniz. Modem içerisinde bilgileri silebilmek için sadece arka tarafında bulunan reset ile silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın