Sponsorlu Bağlantılar

Çalan şarkıları snapchat ile kim olduğunu öğrenin

1.458 views
Sponsorlu Bağlantılar

Eskiden çalan bir şarkı, parçayı kimin söylediğini öğrenmek için sesi kayıt eder daha sonra sözlerini internet üzerinden arayarak ya da bir arkadaşınıza sorarak öğrenmeye çalışırdık. Gelişen teknoloji sayesinde Akıllı telefonların kullanımı sonrasında buna indexli olarak uygulamalar’da gelişti ve Shazam uygulaması ile artık mikrofonu kullanarak müzikleri, videoları ve film Showlarının kime ait olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Dünyaca çok kullanılan popüler uygulamalar arasında olan snapchat’in shazam özelliği olduğunu biliyor musunuz? Yani herhangi bir çalan ses, video, filmin kime ait olduğunu telefonunuzda shazam yüklü olmaza bile snapchat sayesinde öğrenebilir, bulabilirsiniz.

çalan şarkıları snapchat ile kim olduğunu öğrenin.!

 Herhangi çalan bir parçayı shazam’de öğrenebileceğiniz gibi, snapchat’in kamerasını kullanarak shazam gibi radyo’da , youtube videolarda, herhangi bir çalarken snapchat ekranına birkaç saniye basılı tuttuğunuz da şarkı adı ve sanatçıyı gösteren bir pencere açılacaktır. Snapchat Shazam özelliği kullanma sayesinde “Şarkı bilgisi”, “Gönder”, “Vazgeç” olarak üç farklı seçenek sunacaktır.

Snapchat Shazam özelliği nasıl kullanılır?

Snapchat ekranına basılı tutarak birkaç saniye sonra karşınıza çalan parçanın kime ait olduğu bilgileri çıkacaktır, kendi deneyimlerime göre Türk sanatçıları biraz bulmakta zorlandığı, Yabancı sanatçıları çabuk bulduğunu gözlemledim. Siz yine de deneyiniz. Sonra eğer sadece çalan parçanın kime ait olduğunu öğrendikten sonra çıkmak isterseniz “Vazgeç” diyerek işlemi bitirebilirsiniz.

Şarkı Bilgisi kısmından çalan şarkıyı kimin söylediğini ve “Apple Music” , “Spotify” üzerinden dinleyebilir yada videosunu izleyebilirsiniz.

Gönder bu şarkıyı arkadaş listesinden herhangi birine göndermek suretiyle diğer arkadaşlarınız ile paylaşmış oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın