Sponsorlu Bağlantılar

Bu hikayeye artık ulaşılamıyor

6.147 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram sorunlarından ve karşınıza sizin de çıkabilecek bir sorun olarak görünen “bu hikayeye artık ulaşılamıyor” sorunu nedir, nasıl çözülür bu tür sorunlara cevaplar vermeye çalışacağız.

Bu sorun bir kişinin hikâyesini ( stories ) izlerken boş ve siyah bir ekran olarak gelmekte ve bu uyarı mesajı ile karşınıza gelmektedir. Bu hata sizin hikâyenizi izleyenlerin profilinde yeni bir hikâyesi olduğunu gösteren kırmızı çembere bastığınızda siyah ve boş ekranda “bu hikayeye artık ulaşılamıyor” hatası görülmektedir.

BU HİKAYEYE ARTIK ULAŞILAMIYOR SORUNU

Bilgisayarcılar arasında bug olarak tabir ettiğimiz tekniksel bir işlev bozukluğu veya diğer adıyla yazılımsal hatalar olabilme ihmali yüksektir.

İnstagram kullanıcısı hikayesini kaldırmış, silmiş olabilir veya hikayenin süresi bittiği için kendiliğinden silinmiş olabilir. Karşıda kişinin hikayesini izlerken boş ve siyah ekran gelmesi ve izlenemiyor olmasının başlıca nedenleri bunlardır.

Buda yazılımsal hatalar nedeniyle hikayenin tamamen silinmesi gerekmekte olması fakat sunucularda oluşan teknik nedenler nedeniyle hikaye varmış gibi olup siyah boş ekran gelmektedir. Konumuzu özetlersek hikaye kaldırılmış, silinmiş veya süresi bitmiş olabilir ve instagram sunucuları tarafından hala var gibi algılanması nedeniyle “bu hikayeye artık ulaşılamıyor” hatası, problemi olarak görülmektedir.

Bu konuda ve diğer instagram sorunları için instagram yardım hattı sayfamızdan sorularınızı göndererek cevaplar vermeye çalışmaktayız.  Konuyla alakalı olarak sorunlarınızı sayfamız altında yorum bırakarak da cevaplamaya çalışacağız. instagram ; @admocut

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın