Sponsorlu Bağlantılar

Bu Etikete Dikkat : İsrail Gazzeden Sonra Türkiye’ye Saldırı Açtı !!

322 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook dünyaca çok üyesi olan ve popüleritesi bir o kadar fazla olan sosyal ağlardan biridir. Facebook ne kadar güvenlik önlemini alsa da bilgisayar korsanları da o kadar açıklarını bulmak için çalışıyor.

Facebook virüsü olarak bilinen sahte etiketler ile Hülya Avşar  öldürdüler, çocuk kestiler,acunun çocuğu öldürdüler böyle sahte etiket ile kullanıcıların dikkatini çekerek bu sahte etiketlerdeki sitelere yönlendirmek isteyerek bilgisayarlara ve facebook hesaplarına virüs bulaştırarak kimlik bilgilerini ele geçirmek istiyorlar.

Bu facebook sahte etiketlerden biride ” İsrail Gazzeden Sonra Türkiye’ye Saldırı Açtı !! ”  bu etiketle Facebook kullanıcılarını sahte etiket ile kullanıcıların dikkatini çekerek virüs bulaşmasını sağlamaktadırlar.

Böylece kullanıcıların kimlik bilgilerini , kredi kartı numaralarını üçüncü şahısların eline geçerek bilgileriniz tehlikeye girmiş olacaktır. bu sahte etiketlemelere lütfen dikkat ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın