Sponsorlu Bağlantılar

Bu Etikete Dikkat !! Günlerdir Bunla Uğraştım Ama çok Güzel Video Oldu

397 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyada popüler ve en çok ziyaret edilen Facebook ile sevdikleriniz ile resim , video paylaşımı yapabilirsiniz , paylaşılanları ise beğenerek onure edebilirsiniz. Facebook ziyaret edilen sosyal ağların başında geldiği için güvenlik amaçlı olarak’da kendini yenilemektedir. Güvenlik açıkları var ise de bunları da kapatmak istemektedir.

Facebook ne kadar uğraşsada bilgisayar korsanları da yeni şeylerin peşinde koşmakta facebook açığını aramaktadırlar. Bunlardan biride bulaşan virüs ile arkadaşları sahte etiketleme yaparak bu virüsün hızla yayılmasını sağlamaktadır.

Bu sahte etiketlemelerden biride ” Günlerdir bunla uğraştım ama çok güzel video oldu ”  izlerseniz çok sevinirim. Bu etiketleme ile dikkatleri bu sahte virüslü linkere çekerek bu linkleri açmanızı sağlamaktadır. bu linkleri açarsanız ne olur ? Bu linkleri açarsanız virüs size de bulaşmış olur Böylece kimlik bilgileriniz , banka bilgileriniz , kredi kartınız üçüncü şahısların eline geçmiş olabilir. 

Sizin yapacağınız facebook da buna benzer ve Günlerdir bunla uğraştım ama çok güzel video oldu videolarına itibar etmeyiniz. Bunlar tamamen virüs linkleri içerir . Bu türk etiketlere dikkat ediniz..

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın