Sponsorlu Bağlantılar

Bozuk video tamiri mümkün mü?

165 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda bozuk video tamir etmek konusunda sizlere birkaç ipuçları vereceğiz. Bilgisayar arşivinizden veya telefon arşivinizden çok sevdiğiniz doğum günü, ailenizle ilgili, arkadaşlarınızla ilgili videolar bulabilirsiniz.

Fakat bu videoların bozuk olması, bulanık olması nedeniyle izlenemiyor olması canınızı sıkabilir. Böyle olunca akıllara bozuk video düzeltmek mümkün mü? Soruları akıllara gelmeye başlamaktadır. Bizimde bu konumuzda sizlere hatalı videoları tamir etmek için internette birçok site, program bulabilirsiniz.

Fakat bunları tek tek denemek gerekecektir sağlıklı çalışıp çalışmadığını öğrenmek için şimdi bizde sizler için arızalı video nasıl düzelir konusunda yardımcı olmak amaçlı bir site önereceğiz. Buradan bu arızalı videolarınızı düzenleme işlemini deneyebilirsiniz.

NOT: Programı indirdiğinizde mutlaka bir virüs taraması yapmanızı öneriyoruz.

Windows ve Linux tabanlı işletim sisteminizde kullanabileceğiniz program olarak “https://www.stellarinfo.com/disk-recovery/video-repair.php” adresi üzerinden indirerek deneyebilirsiniz.

Bu program ücretli ve ücretsiz olarak deneme sürümü ve lisanslı programı deneyebilirsiniz. Bunu şu şekilde ifade edersek bu program tarafımızdan denenmedi.

TAVSİYE VİDEO;

Bu programın ayrıca Android ve IOS sistemleri içinde uygulaması bulunmaktadır. Akıllı telefonlarınızdaki videoları da buradan düzenleyebilirsiniz. Böylece görüntüsü bozuk buzlu, bozuk videoları tamir etmek için kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın