Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda Android İşlemci Nasıl Çalışır ?

721 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Taner  Hanım Tarafından İletişim Bölümünden gelen bir soruda Bilgisayarımda Android işlemciyi Nasıl çalıştırabilirim hakkında soruya cevap vermeye çalışacağım. Bilgisayarımızda Windows , Mac , Ubuntu gibi işletim sistemlerinde Android işletim sistemi kullanmamız mümkündür.

Bilgisayarda Android Kullanma ;

Bunu genelde Android uygulaması yazan hazırlayan geliştiriciler tarafından kullanılan bunun yanında meraklı kullanıcılar içinde güzel bir uygulama olan genymotion emülatör adında bir Sanallaştırma programı olan VirtualBox üzerinden çalışan program ile mümkündür. GenyMotion Android Emülatör uygulaması ile ilgili kurulu ve nasıl çalıştığı Hakkında detaylı Bilgi almak için Sizler için hazırladığım Makaleyi Buradan inceleyerek kolay bir şekilde sizde uygulaya bilir ve kullana bilirsiniz.

Bilgisayarda android işletim sistemi kullanmayı bu şekilde yaparak , denemeleri buradan yapabilirsiniz. Oldukça işe yaracağız bilgisayarda android tablet veya telefon kullanma imkanı veya diğer marka modellere göre seçimler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın