Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarım Benden Habersiz Açıldımı ??

312 views
Sponsorlu Bağlantılar

Başlıkta Belirtiğim gibi iş yada ev de kullandığınız Bilgisayarların Sizden Habersiz olarak açılıp açılmadığını öğrenmenin bir yolu var mutlaka, Bu Genellikle ofis , iş ortamlarında sık sık başınıza gelen bir şeydir.

İş ortamında sizin haberiniz olmadan kullandığınız bilgisayarınız açılıp kullanıldığını öğrenmek artık elinizde Bunun için küçük bir yazılım olan pctime programı ile son 3 haftanın raporunu grafiksel olarak sizlere gösterecektir.

http://www.gezginler.net/indir/pc-on-off-time.html” adresi üzerinden bu programı yükleyerek bilgisayarın ne zaman, hangi saat ve tarih’de açıldığını öğrenme imkanı bulabilirsiniz. Böylece sizin haberiniz olmadan bilgisayarın açılış tarihini ve saatini öğrenmiş olursunuz.

Bu Program kurulum gerektirmeden çalışarak  ,registry kayıt girdisi yapmayarak bilgisayarı yavaşlatmaz ve şişirmez , küçük bir yazılım olarak da yer kaplamaz ücretsiz ve reklamsız bir yazılım olduğu için Bu Yazılımı deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın