Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardaki Kaldırılmayan Programları Nasıl Kaldırılır?

845 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın çalışabilmesi için Programlara ihtiyaç vardır. Programlar sayesinde bilgisayarınızı kullanabilirsiniz bunun dışında bilgisayarınıza sadece bakmak ile yetinebilirsiniz.Şimdi bilgisayarınıza kurduğumuz programlar eğer’ki zamanla programlara ihtiyaç olmadı zaman bunları kaldırmak isterseniz Bilgisayarım > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır kısmından istediğiniz programları kaldırabilirsiniz.

KALDIRILMASI ZOR PROGRAMLAR ;

Bilgisayarınızda Program ekle kısmından kaldıramadığınız yada Program Ekle / Kaldır kısmında görünmeyen programları kaldırmak istiyor iseniz bunun için üçüncü parti programlara ihtiyaç duyacaksınız  bu programın başında revo-uninstaller programı gelmektedir.

Bu program sayesinde programı kaldırma dışında Registry Kayıtlarını da silerek geriye iz bırakmıyor. Bu program dışında diğer üçüncü parti yazılım programı IObit Unistall programıdır. Yukarıda Programlar ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. İstenmeyen kaldırılması zor programları bu programlar aracılığı ile kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın