Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar şakası bombalama klasörü nasıl hazırlanır?

1.137 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Arkadaşlar bu yazımda sizlere arkadaşlarınıza , ofis’de , Evinizdeki Bilgisayarda arkadaşlarınıza yollayacağınız küçük bir BAT dosyası ile değişik bir şakanın hazırlanışını göstereceğim.

Bu şakamızda Zararsız bir şakadan bahsetmek istiyorum küçük bir text dosyası içine yazacağımız Md Komutu ile çoklu bombalama bir klasör oluşturacağız. MD  Dos komut sistemi ile klasör oluşturma komutudur. MD 1 komutu ile klasör oluşturacağız ve bu klasörün adına 1 vermiş olacağız biz bunu alt alta yazarak çoğaltacağız. Örnek verecek olursak ;

ŞAKA VİRÜSÜ NASIL YAPILIR?

bilgisayar şakası oluşturma

 

Bir Text ( Metin ) Belgesi açıyoruz Açacağımız klasör sayısı kadar yazıyoruz, Bir  İSİM.BAT  dosyası veriyoruz , Kayıt türünü Tüm dosyalar olarak seçiyoruz ve Kaydet butonu ile kayıt ediyoruz. Bu Dosyayı Şaka kurbanına bir şekilde yolluyoruz ve açmasını istiyoruz Böylece Masa üstün klasörler açılıyor.

 

Sizler için Bu şakayı video şeklinde hazırladım izleyerek Bilgi sahibi olursunuz iyi eğlenceler :)

Arama Tags & Etiket ;

şaka virüsü, şaka virüsü nasıl yapılır, pc şaka virüsü, şaka virüsü bilgisayar, bilgisayar virüsü nasıl yapılır?, bilgisayarda şaka yapma, iş yerinde şaka yapma virüsü, 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın